Uzbekistankodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Usmanabad/Усманабад, Oltiarik/Олтиарик, Fergana province/Ферганская область: 151212

151212

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Usmanabad/Усманабад, Oltiarik/Олтиарик, Fergana province/Ферганская область
Qytet :Usmanabad/Усманабад
Rajon 2 :Oltiarik/Олтиарик
Rajon 1 :Fergana province/Ферганская область
Vend :Uzbekistan
Kodi Postar :151212

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Russian (EN/RU)
Kodi Rajoni :UZ-FA
gjerësi :
gjatësi :
Zona Koha :Asia/Samarkand
Koha Koordinuar Universal :UTC+5
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Usmanabad/Усманабад, Oltiarik/Олтиарик, Fergana province/Ферганская область është e vendosur në Uzbekistan.Kodi i saj është zip 151212.

Të tjerët u kërkohet në
Usmanabad/Усманабад, Oltiarik/Олтиарик, Fergana province/Ферганская область,151212 ©2014 kodin postar Query