Uzbekistankodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Saxoba/Сахоба, Nurabad/Нурабад, Samarqand province/Самаркандская область: 141110

141110

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Saxoba/Сахоба, Nurabad/Нурабад, Samarqand province/Самаркандская область
Qytet :Saxoba/Сахоба
Rajon 2 :Nurabad/Нурабад
Rajon 1 :Samarqand province/Самаркандская область
Vend :Uzbekistan
Kodi Postar :141110

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Russian (EN/RU)
Kodi Rajoni :UZ-SA
gjerësi :
gjatësi :
Zona Koha :Asia/Samarkand
Koha Koordinuar Universal :UTC+5
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Saxoba/Сахоба, Nurabad/Нурабад, Samarqand province/Самаркандская область është e vendosur në Uzbekistan.Kodi i saj është zip 141110.

Të tjerët u kërkohet në
Saxoba/Сахоба, Nurabad/Нурабад, Samarqand province/Самаркандская область,141110 ©2014 kodin postar Query