Uzbekistankodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Nov/Нов, Gulbaxor/Гулбахор, Tashkent province/Ташкентская область: 110812

110812

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Nov/Нов, Gulbaxor/Гулбахор, Tashkent province/Ташкентская область
Qytet :Nov/Нов
Rajon 2 :Gulbaxor/Гулбахор
Rajon 1 :Tashkent province/Ташкентская область
Vend :Uzbekistan
Kodi Postar :110812

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Russian (EN/RU)
Kodi Rajoni :UZ-TO
gjerësi :
gjatësi :
Zona Koha :Asia/Samarkand
Koha Koordinuar Universal :UTC+5
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Nov/Нов, Gulbaxor/Гулбахор, Tashkent province/Ташкентская область është e vendosur në Uzbekistan.Kodi i saj është zip 110812.

Të tjerët u kërkohet në
Nov/Нов, Gulbaxor/Гулбахор, Tashkent province/Ташкентская область,110812 ©2014 kodin postar Query