Uzbekistankodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

KapaSaray/КапаСарай, Dangara/Дангара, Fergana province/Ферганская область: 150507

150507

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :KapaSaray/КапаСарай, Dangara/Дангара, Fergana province/Ферганская область
Qytet :KapaSaray/КапаСарай
Rajon 2 :Dangara/Дангара
Rajon 1 :Fergana province/Ферганская область
Vend :Uzbekistan
Kodi Postar :150507

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Russian (EN/RU)
Kodi Rajoni :UZ-FA
gjerësi :
gjatësi :
Zona Koha :Asia/Samarkand
Koha Koordinuar Universal :UTC+5
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

KapaSaray/КапаСарай, Dangara/Дангара, Fergana province/Ферганская область është e vendosur në Uzbekistan.Kodi i saj është zip 150507.

Të tjerët u kërkohet në
KapaSaray/КапаСарай, Dangara/Дангара, Fergana province/Ферганская область,150507 ©2014 kodin postar Query