Uzbekistankodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Yangixayot/Янгихаёт, Sariasiya/Сариасия, Surxondaryo province/Сурхандарьинская область: 191020

191020

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Yangixayot/Янгихаёт, Sariasiya/Сариасия, Surxondaryo province/Сурхандарьинская область
Qytet :Yangixayot/Янгихаёт
Rajon 2 :Sariasiya/Сариасия
Rajon 1 :Surxondaryo province/Сурхандарьинская область
Vend :Uzbekistan
Kodi Postar :191020

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Russian (EN/RU)
Kodi Rajoni :UZ-SU
gjerësi :
gjatësi :
Zona Koha :Asia/Samarkand
Koha Koordinuar Universal :UTC+5
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Yangixayot/Янгихаёт, Sariasiya/Сариасия, Surxondaryo province/Сурхандарьинская область është e vendosur në Uzbekistan.Kodi i saj është zip 191020.

Të tjerët u kërkohet në
Yangixayot/Янгихаёт, Sariasiya/Сариасия, Surxondaryo province/Сурхандарьинская область,191020 ©2014 kodin postar Query